Vůdce ♦ 2. kapitola [píše daily-dornan]

4. října 2015 v 20:24 | © tvshows-ff |  50SOG - Vůdce
film Fifty Shades of Grey ♦ Vůdce ♦ 2. kapitola ♦ píše daily-dornan ♦


Ani jsem nevěděla proč zrovna já, dala batoh dolů, ale byla to prostě intuice. Grey si kráčel uličkou ke mně a usmíval se. Batoh, který měl na zádech si sundal a vytáhl si laptop. Wow Greyi ty nebudeš asi jen tak obyčejný student.

Konečně byl víkend a já se mohla s klidem pustit do psaní knížky. Sice to nebylo bůh ví jaký trhák, ale přesto to bylo pro mě odreagování. Kate, která se zrovna nudila mi psala, zda bych nechtěla dneska zajít na zábavu. Úkolů jsme moc neměli a navíc, co bych dělala doma?
Měla jsem pár hodin, abych se upravila, vybrala si nějaké oblečení a vyrazila. Zašla jsem si do kuchyně udělat kávu. Musím mít nějakou tu energii, když tam budeme do rána. Přišla mi esemeska. Číslo bylo neznámé a tak se mi sevřela hruď. Kdo by mi mohl psát? Operátor?
" Ahoj Anno, tady Christian. Prosím, nemáš náhodou dnešní zápisy? Děkuji CH.G"
Christian už nesedí vedle mě, ale dvě lavice za mnou. Kate, si o něm všechno našla. Kdy se narodil, že byl adoptovaný a podobně. Přišlo mi, že se Kate líbí. Kdykoliv jsme třeba v tělocviku měli spojené hry s klukama, si vybrala Christiana. No jo, kdo by se neplazil po skoro miliardářovi. Ve třídě byl ale sice odměřený. Byl až moc soustředěný na učivo, jako kdyby na tom závisel život. Vlastně závisí. Pokud nebude mít maturitu, nemůže získat podnik po rodičích. Páni, to je ale motivace. Jednou jsme ve třídě dělali třídní úkol. Museli jsme do tabulky napsat své jméno a přímení, kontakt na sebe, v čem jsme dobří a v čem můžeme pomoct. Nějak jsem nebyla ráda, když jsem musela dávat svoje číslo. Někdo by toho mohl zneužít a posílat mi výhružné esemesky. Taky jsem nijak nevěřila svojí třídě. Byla zvláštní. Díky bohu, že jsem tam měla Kate.
"Jasně, pošlu ti je ofocené na email." Rychle jsem se vydala do svého pokoje a vyfotila mu veškeré zápisy, které jsme dneska napsali.
"Snad to po mě přečteš. J " Odeslat.
Po pěti minutách mi přišla odpověď. "Díky, máš to u mě. Nechceš zajít v pondělí na kávu?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sima Sima | E-mail | Web | 5. října 2015 v 21:16 | Reagovat

no :D :D Christiana a pero v ruke plus zošit - jasné že nie :D :D to bolo skvelé :D :D také odľahčenie :D :D ... kurnik ked jej poslal správu myslela som si, že si číslo "vypátral cez nejaký firemný zdroj" ale nevadí :D :D som zvedavá čo Anna odpovie. Myslím že sa stretnu na tej "zábave" tak uvidíme čí mám pravdu :D

2 zase sorry za kritiku :( zase sorry za kritiku :( | 16. října 2015 v 2:09 | Reagovat

závisel život. Sakra holka nekaž si to těma chybama to je hrůza. Jinak obsahově slabší než první část, ale pomalá gradace děje je příjemný zlepšovák :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.